Chalet Emma
Chalet Emma Villa ligger intill Alto de la Virgen, och erbjuder sina gäster boende med utsikt över trädgården. Villan med 2 sovrum har rum med balkong och plattskärms-TV med satellitkanaler samt ett komplett kök.
Parque Central San Francisco kan nås inom 7 minuters promenad och plaza de mercado inom ca 11 minuter.
Villan erbjuder också 2 badrum.
Hydromassagebadkar ingår också.
- Flygplatser
- El Dorado internationell flygplats61 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕌
Vilka berömda landmärken ligger i närheten av hotellet Chalet Emma Villa ?
Om du bor på hotellet Chalet Emma Villa missa inte San Franciscos främsta landmärken, Alto de la Virgen och Enchanted Garden, som ligger inom 6 respektive 13 minuter till fots. - ✈
Hur långt är El Dorado internationell från hotellet Chalet Emma Villa?
Mellan El Dorado internationell flygplats och hotellet Chalet Emma Villa är det 65 km. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Chalet Emma Villa?
Hotellet Chalet Emma Villa erbjuder gästerna privat parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på detta hotell?
Gästerna på detta hotell måste checka ut vid 12:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuder hotellet Chalet Emma Villa?
Hotellet Chalet Emma Villa erbjuder gratis avbokning. För mer information, kontakta hotellpersonalen.